Novinky

Vaničkování

Chtěli bychom Vám ukázat, jak naše Michalka rehabilituje vaničkováním 🙂 Vzhledem k tomu, že je pro ní cvičení z větší části opravdu  velmi bolestivé, vaničkování jí přináší pocit lehkosti, úlevy a to je úžasné. Michalka procvičí jak svaly, tak i správné držení tělíčka 🙂 Ve vodě se jí moc líbí a je v ní spokojená a šťastná. Všem mnohokrát srdečně děkujeme za podporu a pomoc, která nám dodává neuvěřitelné množství síly. Srdečně Vám děkujeme také za finanční dary, díky kterým můžeme Michalce dopřát potřebnou léčbu a rehabilitace ❤ ❤  ❤ Jste úžasní lidé se srdíčkem na správném místě ❤, kteří se o svou lásku a přízeň dokážou podělit a to je velmi krásné.

Hipoterapie

Díky Vám, moc hodným lidem, kteří jste se do pomoci naší maličké Michalky zapojili, jsme včera mohli jet na první hipoterapii. Michalka byla nadšená a jízda na koníkovi se jí moc líbila, zářila jako sluníčko. Dlahy na nožičkách, speciální postroj a botičky musí nosit 22 hodin denně, ale 2 hodiny si od nich může odpočinout a tento čas věnovat cvičení. Na doporučení pana docenta z kliniky ve Vídni musíme začít před dalšími zákroky pomaličku cvičit a jezdit na hipoterapie. Cvičit jsme už doma postupně začali, ale i to je pro Michalku bolestivé, proto si dnešní hipoterapii na koníkovi bez bolesti velmi užila. Srdečně děkujeme všem laskavým lidem, kteří Michalce pomohli a pomáhají. Stali jste se našimi přáteli a my víme, že díky Vám na to nejsme samy. Dali jste nám obrovskou naději, sílu a především víru, že se Michalka uzdraví. Ještě jednou srdečně děkujeme všem hodným lidem, kteří se do sbírky na léčbu ve Vídni a s tím spojené rehabilitace a zdravotní pomůcky pro naši maličkou zapojují.

29.1.2019 začíná moje další období léčby nožičky – dlahování

Dnes jsem byla opět ve Vídni u Doc.Radlera. Pan doktor mi po operaci nožičky sundal sádru. Nožička je sice oteklá, horká a bolestivá, ale to se nedá nic dělat. Dostala jsem pevné páskové botičky spojené tyčkou. Stala se ze mě na několik let „snowborďačka“. Teď budu nosit dlahy na nožičkách 22hodin denně a 2 hodinky si od nich mohu odpočinout, ale zase potřebuji s maminkou začít pomaličku cvičit Vojtovu metodu.  Nožičky však musíme stále hlídat, protože pásky na botičkách musí být hodně utažené, ale nožičky se mi musí také správně prokrvovat, aby nedošlo k otlakům.  Koncem března mě čeká další výlet do Vídně, tak doufám, že se mnou bude pan doktor spokojený …..